ЗДОРОВ’Я – це найвище благо, дароване людині природою. Без нього життя не може бути повноцінним і щасливим. Здоровим потрібно бути з раннього дитинства,добре здоров’я дається Богом та батьками,але зберігати його мусить кожен сам.

В рамках Тижня  превентивного виховання та формування ЗСЖ   в 2- Б класі  Новоселицького  ліцею №1  проведено  виховну справу  ««Смачно, корисно, просто!».Метою проведення виховної справи було навчити вибирати корисну для здоров’я їжу. Пояснити учням необхідність вибору корисних для здоров’я продуктів , ознайомити з традиційними національними стравами, формувати у школярів навички здорового способу життя та правильного харчування.

Другокласники  переглянули презентацію «Харчування та здоров’я», відеоролик про шкідливі продукти харчування. Також дізналися ,які   продукти мають  найбільшу  цінність для нашого здоров’я.Цікаво провели гру «Відгадайте страву за описом», де школярі описували улюблені  страви та демонстрували   малюнки  корисних  для здоров’я  фруктів та  овочів.

Класний керівник 2-Б класу : Людмила Кодряну