З Днем мобілізаційного працівника України !

17 березня відзначається професійне свято – День мобілізаційного працівника Збройних сил України, що є свідченням визнання заслуг фахівців цієї служби.
З нагоди свята до учнів 9-Бкласу Новоселицького ліцею #1 завітав Блейбер Дмитро Михайлович – офіцер управління четвертого відділу Чернівецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.Дмитро Михайлович відповів на запитання школярів щодо буднів роботи мобілізаційного працівника. А також наголосив на тому, що якраз почуття патріотизму, наполеглива праця, високий рівень моральних, ділових, професійних якостей та відповідальність за доручену справу – ось основні принципи, що характеризують військовослужбовців і працівників ЗСУ, які займаються мобілізаційною роботою.
З нагоди свята дев’ятикласники висловили щиру подяку військовослужбовцям, працівникам і ветеранам мобілізаційних підрозділів за наполегливу працю.