Казка -це   чарівна країна , де добро завжди перемагає зло.

Казки –спочатку виховують, а потім розважають. Вони вчать любити прекрасне, розрізняти добро і зло, радіти за перемогу інших, брати приклад з веселих, добрих, вірних і чесних героїв.

З нагоди  Всесвітнього дня казки, який відзначався  20  березня,  в   2-Б класі Новоселицького ліцею № 1  проведено виховну  справу «День казки». Спочатку діти показали свою обізнаність у таємничому та чарівному світі казок. Переглянули  літературну вікторину  «Казковий дивосвіт». Під час перегляду вікторини учні  згадували  казку ,відповідали на питання за змістом ілюстрацій. Потім  другокласники  презентували свої улюблені казки. Цікаво було спробувати себе у ролі акторів, де вони показували уривки з улюблених казок .

Діти були активними, перевтілюючись в різні казкові персонажі  отримали задоволення від зустрічі з героями казок.

Це було дуже цікаво! У дітей світилися очі від щастя та емоцій. Адже, казка – це диво! Вона дає нам привід для роздумів, навчає, приносить багато радості.

Класний керівник 2-Б класу : Людмила Кодряну