«Люби природу не як символ душі своєї, Люби природу не для себе, люби для неї» М. Рильский

У рамках тижня екологічного виховання, що проходить цього тижня в Новоселицькому ліцеї №1 та присвяченого Міжнародному дню Землі, в 5-В класі проведено виховний відеолекторій  «Сучасні екологічні проблеми в світі та Україні». Мета заходу – привернути увагу учнів до  глобальних проблем людства, серед яких важливими за своєю значимістю у розвитку цивілізації є екологічні проблеми. Яна Дисар, класний керівник, розповіла п’ятикласникам  про  екологічні проблеми у світі: знищення флори і фауни, забруднення води, повітря, ґрунту, про велику проблему утилізації і переробки різних відходів, що супроводжувалася показом слайдів та відеоматеріалами. Також, учні з’ясували, що серед негативних наслідків останніх десятиліть, особливо це стосується науково-технічного прогресу, дедалі більшого розмаху набуває деградація ґрунтового покрову, знищення запасів біологічних ресурсів, порушення стабільності екологічних систем. На завершення заходу учні намалювали вагомі, на їх погляд,  екологічні проблеми в Україні.

Дисар Я.В., класний керівник 5-В класу