В природі ми лиш часточки малі. Земля не нам належить — ми Землі!

Людство протягом свого існування постійно контактувало з природою. Людські дії на неї мають як позитивний, так і негативний вплив. Серед негативних наслідків останніх десятиліть, особливо це стосується науково-технічного прогресу, дедалі більшого розмаху набуває забруднення атмосфери, водоймищ, знищення запасів біологічних ресурсів, порушення стабільності екологічних систем та багато інших.

Тому, у межах тижня екологічного виховання учні 5-А класу Новоселицького ліцею №1 переглянули відео «Екологічні наслідки війни», де було висвітлено більш детально екологічні проблеми сьогодення та наслідки війни на екосистему. Мета заходу – привернути увагу учнів до  глобальних проблем людства, серед яких важливими за своєю значимістю у розвитку цивілізації є екологічні проблеми.

Класний керівник, розповіла присутнім про  екологічні проблеми у світі: знищення флори і фауни, забруднення води, повітря, ґрунту. Учні відгадували ребуси, дізналися про правила сортування сміття та екологічні маркування.

Виховання екологічної свідомості —  є сьогодні першочерговим завданням.

Підлісна Наталія класний керівник 5-А класу