“Кожна дитяча книга — це світ із незвичайними персонажами, яскравими картинками та добрими емоціями. Книги розвивають мовлення дитини та її емоційність, спонукають допитливість, відкривають цілий світ.
20 березня у Всесвітній День Казки учні 3-Б класу відвідали шкільну бібліотеку, де від завідувача шкільною бібліотекою, Луник Валентини Дмитрівни, взнали багато цікавого про казку, її жанри, взяли участь у вікторині, та про те, що казки  потрібні, щоб формувати y дитини певні уявлення. Насамперед – це добро і зло, почуття справедливості, сміливості та навіть патріотизму. Казки допомагають дитині творчо розвиватися, мислити та аналізувати.
У шкільній бібліотеці є багато книжок найрізноманітніших жанрів! Це спонукає дітлахів до всебічного розвитку. Потрібно частіше брати в руки книгу і вирушити у чарівну подорож сторінками…

Класний керівник – Гуцуляк Валерія