Всеукраїнський конкурс «#ТГШ209: Таємниця генія Шевченка»

Тарас Шевченко – одна з найвизначніших особистостей в історії нашої країни. Та чи достатньо ми про нього знаємо? Чи знали ви, що Шевченко був неймовірно талановитим художником, душею компанії та затятим модником? Наш Кобзар має багато загадок. Але таємниці існують саме для того, щоб одного разу бути розгаданими. Тарас Шевченко – не просто геній для нашого народу. Це непересічна та неймовірно цікава особистість, життя і творчість якої приховує ще багато таємниць.

Так ліцеїсти 10 класу Новоселицького ліцею №1 долучилися , взявши участь у новому конкурсі, присвяченому Кобзарю, який тривав з 09 березня по 01 квітня 2023 року. На них  чекала  захоплива подорож біографією та творчістю Шевченка! Учні продемонстрували свої знання про життя та творчість українського генія, отримавши достойну винагороду – дипломи І ступеня! Молодці!!!

Хочемо зазначити, що відзначили  день народження Кобзаря цікаво та з користю. Завдання конкурсу були цікавими, пізнавальними. Діти дізналися  більше цікавих фактів із біографії Тараса Григоровича та краще зрозуміли його творчу спадщину.

 Тетяна Дідух-Бойчук,  учитель зарубіжної літератури