Вітаємо переможця!

Всеукраїнський конкурс «Годівничка» проводиться з метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їх природних біотопів, виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття і проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни. Комунальним закладом «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» була проведена організаційна робота по залученню учнів та вихованців закладів освіти області до участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Годівничка».

За результатами проведення конкурсу, на підставі рішення журі абсолютним переможцем в номінації «Краща годівничка» обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Годівничка» визнано Костюка Максима, учня 3- А класу Новоселицького ліцею№1 Новоселицької міської ради, керівник – Волканеско С.І.

Вітаємо нашого переможця та його керівника, бажаємо подальших успіхів у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу.