«Творимо серцем і руками»

У межах загальношкільного проєкту «Крок до зірок» учні 5 класів Новоселицького ліцею №1 працювали в напрямку трудової та економічної діяльності. Діти обрали ідею спільного виду роботи, а саме: створення власноруч виготовлених моделей одноклітинних організмів.

Так, 10 травня на виховному заході «Творимо серцем і руками» учні  презентували результати своєї праці. Представники класів показали та розказали присутнім про будову, живлення, значення у природі одноклітинних організмів, зокрема 5-А про «Інфузорію туфельку», 5-Б «Євглену зелену», 5-В «Амебу Протей».

Метою заходу було розширити знання учнів про будову і життєдіяльність найпростіших, формувати комунікативні компетентності опрацьовувати і використовувати інформацію з різних джерел.

Спільними зусиллями було виготовлено та подаровано у кабінет біології 30 моделей одноклітинних організмів (Інфузорія туфелька, Євглена зелена, Амеба Протей).

Наприкінці заходу учні мали змогу поділитись своїми враженнями щодо побаченого та почутого про живі організми.

Класні керівники 5 класів В.О.Гушила, Я.В.Дисар, Н.О.Підлісна