В рамках тижня родинно-сімейного виховання  в класах пройшли виховні заходи «Родина-родина від батька й до сина» (1-2 класи); «Моя сім’я, моя родина» (3-4 класи). Традиційне родинне свято між учнями 1-2 класів «Без родини немає людини» викликало багато позитивних емоцій. А мета таких творчих змагань – підтримати талановитих дітей, розбудити їхню цікавість до родинних традицій та історії рідного краю. На вернісажі дитячих малюнків «Мама, тато. я –  дружня сім’я »,  дітки продемонстрували на папері свою любов до рідних і близьких.

Учні 3-4 класів представили свої дерева-родоводи. Визначити переможців було нелегко: діти представили ґрунтовні знання своїх родоводів. А дехто дослідив їх аж до сьомого коліна. У конкурсі перемогли найкращі. Окрім глибини дослідження, запам’ятається і оригінальним оформленням робіт.   Учні не працювали заради нагород чи призів. Чи заради перемоги. Просто — вирішили взяти участь і ознайомити з родоводами, своїх родин.

На завершення тижня. під час   дитячої ігрової програми «Весела мультляндія» учні 1-2 класів переглянули тематичні мультфільми  Моя сім’я. Моя родина.

Класні керівники 2-х класів Ельвіра Куті, Людмила Кодряну