Безпека на залізниці

Що живемо ми лиш раз.

Бережи себе і друзів

Та згадуй ПДР щораз.

#Безпека Дорога Діти 2023 Під час виховної справи у 7 -Б класі відбулась бесіда на тему: «Безпека на залізниці», метою якої було ознайомити учнів з правилами безпечного переходу залізничного переїзду, вчити  дотримуватися правил поведінки біля залізничної колії, виховувати дисциплінованість, обережність, розвиток уяви. Під час перегляду відеоролику діти дізналися та запам’ятали основні правила безпеки, яких потрібно дотримуватись на залізниці.

Класний керівник 7-Б класу: Р.Г. Одажіу

Віримо! Допомагаємо!

Педагогічний колектив Новоселицького ліцею #1 долучився до збору коштів на амуніцію Боднарюку Сергію Олександровичу, нашому випускнику, у сумі 7 000 грн.

Ми пишаємося кожним героєм, хто боронить наше право жити та працювати у своїй країні. Пам’ятаймо, що ми краплі, які творять океан.

#БезпекаДорогаДіти2023

Бесіда «БЕЗПЕКА НА ЗАЛІЗНИЦІ»

Бесіда на тему “Безпека на залізниці” була проведена для учнів 8 Б класу з акцентом на небезпеку гри на залізничних коліях. Під час бесіди учні переглянули відео під назвою “Безпека дітей на залізниці”, яке наголошувало на цій проблемі.

Відео пояснювало наступні пункти:

• Гра на залізничних коліях є небезпечною. Велика швидкість поїздів та величезна вага вагонів можуть призвести до серйозних травм або навіть смерті.
  • Залізничні колії призначені лише для руху поїздів. Будь-яка гра, включаючи бігання є небезпечною і неприпустимою.
  • Залізничний рух непередбачуваний. Поїзд може наближатися швидко та без попередження, тому немає часу для реагування або виходу з небезпечної ситуації.
  • Відео показувало реальні ситуації, коли діти, які грали на залізничних коліях, потрапляли в аварії та страждали від серйозних травм або втрати життя. Це слугувало як попередження та наочний приклад небезпеки.

Детальніше “#БезпекаДорогаДіти2023”