#БезпекаДорогаДіти2023

Бесіда «БЕЗПЕКА НА ЗАЛІЗНИЦІ»

Бесіда на тему “Безпека на залізниці” була проведена для учнів 8 Б класу з акцентом на небезпеку гри на залізничних коліях. Під час бесіди учні переглянули відео під назвою “Безпека дітей на залізниці”, яке наголошувало на цій проблемі.

Відео пояснювало наступні пункти:

• Гра на залізничних коліях є небезпечною. Велика швидкість поїздів та величезна вага вагонів можуть призвести до серйозних травм або навіть смерті.
  • Залізничні колії призначені лише для руху поїздів. Будь-яка гра, включаючи бігання є небезпечною і неприпустимою.
  • Залізничний рух непередбачуваний. Поїзд може наближатися швидко та без попередження, тому немає часу для реагування або виходу з небезпечної ситуації.
  • Відео показувало реальні ситуації, коли діти, які грали на залізничних коліях, потрапляли в аварії та страждали від серйозних травм або втрати життя. Це слугувало як попередження та наочний приклад небезпеки.

Після перегляду відео вчитель провів обговорення, де учні мали можливість задати питання та висловити свої думки. Було наголошено на важливості усвідомлення небезпеки гри на залізничних коліях та викладено конкретні поради щодо безпечної поведінки біля залізниці.

Класний керівник                                                Блейбер С.О