Мій рідний край – Новоселиця

Для кожної людини рідне місто – найкраще, тому що це її маленька батьківщина. Адже у ньому ти народився і живеш, тут познайомився зі своїми друзями, пішов до школи.

Тому з нагоди святкування Дня міста в 4-А класі було проведено годину спілкування «Рідне місто Новоселиця – найкраще місто на землі». Учні здійснили екскурсію рідним містом та його видатними місця. З цікавістю діти слухали інформацію про історичне минуле Новоселиці, походження його назви та просто насолоджувались прогулянкою нашим чудовим містом.

Класний керівник                                              Кочервей К.В.

“Моє рідне місто”

У травні свій день народження святкує наше рідне містечко Новоселиця- цілий Всесвіт, що має унікальну душу. Воно стало на рік поважнішим, мужнішим, мудрішим та ще прекраснішим. Вік додає йому лише шарму. Тут живуть великі перспективи і не менші сподівання, кожна вуличка має свою легенду, а кожна цеглина – історію.

Воно, як і люди, мріє і живе.

З нашим містом пов’язані долі багатьох людей – народних артистів України, знатних учителів, лікарів, спортсменів, простих трудівників. Всі жителі нашого містечка – працелюбні та талановиті люди, які прагнуть мати гідне мирне життя, світлу та щасливу долю. 3 Травня учні 3 -Б класу пройшов захід на тему: “Моє рідне місто”, на якому діти прослухали цікаві історичні факти про Новоселицю, намалювали малюнки. Деякі малювали сьогодення, деякі, як бачать наше місто в майбутньому.

Класний керівник Гуцуляк Валерія

«Моє рідне місто Новоселиця»

Новоселиця – місто прекрасне,

позитивне, чудове й сучасне.

Тут народилася я і живу,

безмежно кохаю домівку свою.

Учні 3 – А класу Новоселицького ліцею № 1 провели історичний калейдоскоп «Моє рідне місто Новоселиця», присвячений Дню міста. Переглянули відео, де дізналися багато цікавих фактів. Цього року виповнюється 567 років Новоселиці. Це затишне, тихе містечко на Буковині прославилося людьми, які тут живуть і працюють. Гостинно прийняло людей ВПО. Ще в нашому місті є Будинок культури, три школи, стадіон, вокзал, парк. Діти презентували свої побажання «Яким я бачу місто в майбутньому». Малювали малюнки та робили фото з улюбленими місцями. Згадали про наших героїв, які нас захищають, щоб ми могли спокійно вчитися та ходити до школи. Найбільше бажання, щоб був мир, закінчилася війна, щоб наше місто процвітало і радувало нас.

Класний керівник: С.І. Волканеско

«Мій рідний край – Новоселиця»

Напередодні Дня міста в 2-А і 2-Б класах проведено виховну справу «Мій рідний край – Новоселиця». Дітки з цікавістю преглянули відеоролик про рідне місто, послухали історію його виникнення. Найбільше вражень викликала подорож Новоселицею. Учні здійснили мандрівку мальовничими куточками міста.   На завершення  всі мали змогу поділитися враженнями.

Класний керівник: Ельвіра Куті, Людмила Кодряну

«Мальовничі куточки Новоселиці»

В рамках тижня «Новоселиця – місто нашої любові», який проходить в Новоселицькому ліцеї № 1, в 1-Б класі проведено виховний захід

«Мальовничі куточки Новоселиці».  Під час екскурсії рідним містом діти милувалися свіжою зеленню дерев, під якими розстелився  зелений килим травички, слухали спів птахів, приємний і заспокійливий шелест листя у парку. Першокласники пройшлися вулицями із заквітчаними клумбами, побували біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку на Центральній площі. Насамкінець зайшли у шкільний сад. Молоде листячко та білий цвіт яблунь на тлі блакитного неба та яскравого сонця виглядає дуже ніжно.

Наше місто – найкраще місто на Землі!

Класний керівник 1-Б класу: Ірина Чебан

День міста

Новоселиця, Новоселиця –

Місто мрій моїх і надій…

Наше рідне місто Новоселиця відзначає свій день народження та 567 річницю з часу першої письмової згадки.

З нагоди святкування Дня міста в 1 – А класі проведено годину спілкування «Рідне місто Новоселиця – найкраще місто на землі». Учні переглянули відеоролик , розгадали кросворд про рідне місто, висловили свою любов до нього. Також, подорожуючи містом,  діти відвідали пам՚ятні місця, мальовничі куточки, місця відпочинку новосельчан.

Класний керівник: Г. Горюбатюк.