#БезпекаДорогаДіти2023

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху 17.05.2023 відбулась виховна справа “Безпека на залізниці” у 8-В класі.  Учні пригадали  правила поведінки на залізниці пасажирів та пішоходів, наголосили на тому яка надважлива  пильність та  увага, що не має місця іграм та жартам на залізничній колії. Підлітки визнали, що фото та відео сесії небезпечні на залізниці, адже найголовніше – це безпека і найдорогоцінніше – це наше життя.

Класний керівник                   А.М. Ковдриш

Правила безпеки на залізниці

Під такою назвою пройшла виховна бесіда в 7-А класі. Учні переглянули відео та обговорили найважливіші правила, яких слід дотримуватися. Отже, на залізниці забороняється

• Ходити по колії.
  • Переходити залізничні переїзди при закритому положенні шлагбауму або при червоному світлі світлофору переїзної сигналізації.
  • Пролізати під вагонами та через автозчепи для переходу через колію.
  • Наближатися до електропроводу, що лежить на землі, ближче ніж на 10 метрів.
  • Підійматися на дах потягів, вагонів, а також на конструкції мостів, освітлювальних вишок тощо.
  • Класти на рейки залізничної колії будь-які предмети.
  • Сидіти на краю посадкової платформи, перону.

Андрицька Ю.Р.

БУДЬ ПОМІТНИМ НА ДОРОЗІ

Безпека – головний принцип, якого обов’язково повинні  дотримуватися при дорожньому русі  не лише  водії автотранспортних засобів, але й  пішоходи, велосипедисти. Згідно з офіційною статистикою наїзд на пішохода – найбільш поширений вид ДТП. Такі ДТП відбуваються переважно в темний час доби. Саме цій проблемі була присвячена виховна справа у 6-Б класі. З переглянутої презентації учні дізналися, що світловідбивачі на одязі вкрай необхідні для безпеки пішоходів, як і куди чіпляти світловідбивачі, як їх виготовити власноруч. Найвідповідальніші учні класу продемонстрували наявність цих засобів безпеки, засвідчивши головне правило: « Ваша помітність – це ваша відповідальність».

Нонна Бальон, класний керівник

#БезпекаДорогаДіти2023

Безпека – головний принцип, якого обов’язково повинні дотримуватися учасники дорожнього руху. При цьому він обов’язковий не лише для водіїв автотранспортних засобів, але і для пішоходів, велосипедистів. Згідно з офіційною статистикою наїзд на пішохода – найбільш поширений вид ДТП. Такі ДТП відбуваються переважно в темний час доби.

Саме цій проблемі була присвячена виховна справі з теми «Будь помітним на дорозі», яка відбулася 16 травня 2023р. у 6-А класі Новоселицького ліцею №1. Учні мали змогу переглянути документальні фільми «Будь помітним на дорозі». Мета заходу – поглибити знання учнів про правила дорожнього руху; повторити основні правила пішоходів і автомобілістів. Учні повторили відомості про те, що світловідбивачі на одязі вкрай необхідні для безпеки пішоходів, особливо в темний період доби.

Учні з усією відповідальністю поставилися до теми виховної справи. Вони розуміють, що їх безпека – в їх руках. Діти брали активну участь в обговоренні цієї проблеми. Усі розуміють, що світловідбивач може врятувати наше життя.

Діти подбайте про власну безпеку! Вдягайтесь помітно! Будьте відповідальними пішоходами!

Не забувайте, що ваша помітність – це ваша відповідальність.

Класний керівник 6-А класу Лютик Людмила Павлівна