Спільними зусиллями переможемо!

Чергова допомога поспішила до Крєцу Яна Анатолійовича – військовослужбовця 42 штурмової механізованої бригади. Придбано комплект бронепластин 4 класу захисту.

У нас класна шкільна команда, яка робить все можливе і неможливе для збереження життя та наближення Перемоги!

Робимо все можливе, щоб підтримати нашу армію. Разом ми нескорені! Вперед до перемоги!

Протягом 17-18 та 22 травня з учнями  Новоселицького ліцею №1 були проведені  навчально-польові збори за навчальною програмою предмету «Захист України». Це своєрідний іспит, метою якого є визначення якості  отриманих знань, навичок і вмінь та показник зрілості юнаків, готовності до дій в складних умовах та непередбачуваній ситуації.

Спершу учні отримали допуск до бойової стрільби, склали залік зі знання матеріальної частини зброї, неповного розбирання та складання автомата.  Вже на полігоні досвідчені майстри військової    справи розповіли про основи тактичної медицини, практично показали як надавати домедичну допомогу пораненим  в умовах бойових дій, ознайомили з  прийомами та правилами метання ручних осколкових гранат. Юнаки  виконали вправу “Метання ручної осколкової гранати з місця із-за укриття”,  пройшли тренування з порядку дій на вогневому рубежі та виконали початкову вправу стрільби з автоматичної зброї бойовими набоями.

За вміле виконання стрільби з автоматичної зброї учень Довгей Денис нагороджений тактичними рукавицями Чернівецьким обласним територіальним  центром комплектування та соціальної підтримки.

Мета досягнута!

Вчитель ЗУ         ВАСИЛЬ Горбатюк

День Героїв України

” Народ мій є!

Народ мій завжди буде!

Ніхто не перекреслить мій народ!”

Василь Симоненко.

Щорічно 23 травня українці відзначають День Героїв України.

Цього дня ми вшановуємо пам’ять всіх, хто відстоював її суверенітет і незалежність і саме зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу.

Про це перед Уроком мужності розповів учитель історії учням 9-Б класу Горбатюк Василь Троянович.

У рамках тижня “Історія – це ліхтар у майбутнє, який світить нам з минулого ” дев’ятикласники Новоселицького ліцею №1 запросили до себе на Годину мужності колишнього нашого учня, у подальшому вчителя фізкультури Боянської гімназії, майстра спорту, зараз військового ЗСУ Столярчука Богдана Анатолійовича. Наш гість дуже цікаво розповів, чому пішов воювати, як було там, на війні, що значить побратимство, а також запевнив – перемога буде за нами.

Класний керівник Бабій Ганна Іванівна.

СВЯТО З ОСОБЛИВИМ ЗМІСТОМ

На виховну справу в 6-Б класі був запрошений учитель історії Василь Троянович Гробатюк, який розповів про День Героїв — щорічне свято в Україні на честь українських вояків — борців за волю України. Історик наголосив, що Українські Герої — це українці, які жили в різні епохи й захищали рідну землю,  відстоювали її суверенітет і незалежність і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу. Після заочного екскурсу в історію учні відвідали місця вшанування пам’яті загиблих Героїв у нашому місті. Запаливши лампадки,  засвідчили шану та повагу перед мужністю тих, хто віддав життя в боротьбі за наше майбутнє в усі часи.

Нонна Бальон, класний керівник

«Міста-Герої України»

Вже рік, як українці показують самі собі і всьому світу, що Україна може і буде перемагати. Єдність українців забезпечила успіх захисту держави з перших годин. Наші міста стали містами Героїв – містами конкретних людей, які проявили сміливість, допомагали вистояти одне одному і державі.

Тому з метою формування почуття гордості за українських військових і добровольців, культуру взаємовідносин між людьми, повагу до традицій і звичаїв українського народу; виховування любові до України, особистої відповідальності за долю держави з учнями 4-А класу було проведено патріотично-виховний захід  «Міста-Герої України».

Під час заходу школярі дізналися, що «Місто-Герой України» – це почесна відзнака, встановлена Президентом України для відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті своїх міст. Також учні, переглянувши відеоролик та відвідавши Алею бойової слави нашого ліцею, ознайомилися із містами-Героями України.

Класний керівник                                              Кочервей К.В.

Година мужності «Українці– нація ГЕРОЇВ»

Година мужності “Українці – нація ГЕРОЇВ” була проведена для учнів 8 Б класу з метою ознайомлення їх з учасниками бойових дій та вшанування героїв України. Під час цього заходу, учні зустрілися з воїнами які брали участь у бойових діях, і мали можливість поспілкуватися з ними.

Під час зустрічі, Багира М. В. та Граб В. Д поділилися своїм особистим досвідом і розповіли про свою участь у важких ситуаціях під час воєнних подій. Вони розповіли про свою мужність, відвагу. Учні мали можливість задавати питання, вислухати розповіді та дізнатися більше про значення мужності та героїзму. Детальніше “Година мужності «Українці– нація ГЕРОЇВ»”