«Міста – Герої України»

Більше року йде війна в Україні. Наш народ бореться з лютим російським ворогом. Весь світ дивується мужності та єдності українців.

З метою формування почуття гордості за наших воїнів, виховання любові до України, почуття гідності і свободи нашого народу у 3 – А класі було проведено виховну справу «Міста – Герої України».

Учні переглянули відеоролик про міста – Герої.  Дізналися, що «Місто – Герой України»  –  це почесна відзнака,  встановлена  президентом України В. Зеленським для відзначення подвигу, героїзму та стійкості українців, виявлених у захисті своїх міст.  10 містам присвоєна ця відзнака. Це Охтирка, Миколаїв, Ірпінь, Буча, Чернігів, Херсон, Харків, Маріуполь, Гостомель, Волноваха. Діти відвідали Алею бойової слави в школі, де ознайомились з містами – Героями України. Про це маємо знати ми і пам’ятати історію своєї держави.

Класний керівник: Волканеско С.І.