Минає рік, як українці показали самі собі і всьому світу, що Україна може і буде перемагати.

 Саме навесні 2022 року почалося звільнення наших північних територій. Єдність українців забезпечила успіх захисту держави з перших годин. Вигравши битву за Київ, було захищено і державне життя України. Звільнивши північ, стало зрозуміло, що окупантів можна вигнати.

З нагоди річниці початку визволення наших земель від рашистів президент України підписав указ про присвоєння звань містам “Місто-герой України”. Від перших годин повномасштабного ворожого вторгнення війна для українців стала справді народною. Наші міста стали містами Героїв — містами конкретних людей, які проявили сміливість, допомагали вистояти один одному і державі. З цією інформацією були ознайомлені учні 3-Б класу, переглянувши презентацію, обговоривши факти про воєнні дії у цих містах, зачитавши указ президента про нагородження відзнакою 10 міст України – “Місто-Герой України” з метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті свої міст під час відсічі збройної агресії рф проти України. Харків, Херсон, Чернігів, міста Донеччини – Волноваха та Маріуполь, Охтирка на Сумщині та передмістя Києва — Гостомель, Буча та Ірпінь, що взяли на себе головний удар атаки ворога на столицю.
Важливо пам’ятати, що на цьому перелік не закінчується. Фактично в усіх наших містах і селах, куди заходила окупаційна армія, бачимо звірства, які скоювалися проти людей. Тому ми прагнемо звільнити усю нашу землю, бо не можемо залишити жодного населеного пункту в російській неволі. Ми пам’ятаємо подвиги Героїв, людей, і цілих міст.

Класний керівник – Гуцуляк Валерія