У Новоселицькому ліцеї №1  1 вересня проведено єдиний урок безпеки для учнів 1-11 класів.

Війна змушує змінювати звичну поведінку: щохвилини може бути повітряна тривога, яку ми не здатні контролювати. Саме тому важливо розвинути нові навички, сформувати стійкі компетенції поведінки дітей під час перебування на вулиці або вдома.

Також під час уроку пройшли найрізноманітніші бесіди, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація  основних правил безпечної життєдіяльності серед учнів;  розвиток  життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховання  гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення в школярів співчуття, бажання допомогти.

Неможливо передбачити всі ситуації, які можуть загрожувати життю і здоров’ю дитини. Ми розглянули найтиповіші ситуації та основні правила безпеки.