1 вересня -День знань

 У 4-А класі був проведений перший урок на тему «Ми патріоти великої країни» під гаслом «Ми українці- честь і слава незламним».

Мета – формувати в учнів глибоке усвідомлення , що таке Батьківщина, держава, патріотизм, викликати інтерес до пізнання України через виконання цікавих завдань, виховувати гідних патріотів своєї держави, повагу до її символів, бажання бути гордістю своєю Батьківщини.

Четвертокласники  подорожували квест-мандрівкою нашою Батьківщиною. Пригадали державні символи України , розгадували кросворд про Україну, відгадували загадки, грали у різні ігри . За виконані завдання учні отримували квітку із побажанням нашій країні  і наприкінці уроку прикрасили нашу країну квітучими побажаннями та обмінялися браслетами побажань.     Хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, які віддали своє життя за свободу і незалежність  України, за те, щоб сьогодні ми жили мирно і спокійно. На завершення всі заспівали пісню «Ой у лузі червона калина». Учні побажали один одному добре вчитись, дотримуватись правил культурної поведінки.

Класний керівник Волканеско С.І