Урок-квест «Хто працює в школі?»

Перший тиждень навчання для школярів 1-Б класу Новоселицького ліцею №1 розпочався під гаслом: «Моя, твоя, наша школа» весело і цікаво із знайомства зі школою та її працівниками. Під час виховної справи на тему: «Хто працює в школі?» першокласники помандрували в «Країну знань». Але, щоб потрапити туди, їм треба було пройти квест по школі і зібрати частини пазла чарівного ключа. Детальніше “Урок-квест «Хто працює в школі?»”

«Моя, твоя, наша школа»

У рамках загальношкільного проєкту «З Україною в серці» з 4 вересня по 8 вересня 2023 року в Новоселицькому ліцеї № 1 було проведено Тиждень «Моя, твоя, наша школа», з метою ознайомлення учнів 1-х класів зі шкільним життям, введення дітей у велику шкільну сім′ю.

Саме тому з учнями 1-А класу було проведено екскурсію рідною школою з метою ознайомлення малюків зі школою і всіма її приміщеннями. Першачки відвідали спортивний та хореографічний зали, їдальню, шкільну бібліотеку, укриття тощо. Під час відвідування кожного приміщення учні дізналися про призначення кожного з них, а також і про правила безпечної поведінки.

Класний керівник                                    Кочервей К.В.

Одинадцятикласники Новоселицького ліцею №1 долучилися до просвітницької акції, організованої Новоселицькою міською організацією Товариства Червоного Хреста України спільно із фахівцями Новоселицького медичного фахового коледжу.
Акція присвячена Всесвітньому Дню першої допомоги (World First Aid Day), який щорічно відзначають з 2000 року у другу суботу вересня в багатьох країнах світу.
Учні мали можливість пригадати свої навички з надання першої допомоги, вдосконалити вміння, познайомитися із різними прийомами та техніками, що можуть врятувати життя.