Проєкт «Сміливість в долонях – Посилення захисту внутрішньо переміщених дітей»

13 вересня у Новоселицькому ліцеї №1 розпочав свою діяльність   безпечний простір дружній до дітей, створений  в рамках проєкту  «Сміливість у долонях. Посилення захисту внутрішньо переміщених дітей».  Створення цього простору  спрямоване на захист та підтримку дітей та молоді ВПО, що навчаються у нашій школі.

Проєкт «Сміливість в долонях – Посилення захисту внутрішньо переміщених дітей» реалізує Західноукраїнський Консорціум Захисту Дітей, до складу якого входять Фонд Terre des hommes в Україні, БФ «Посмішка ЮА», БФ «Жовто-Блакитні Крила», за підтримки Гуманітарного фонду для України.

Благодійники проєкту вже наповнили простір  іграми, спортивним інвентарем, завезли разом з ними килимки, столи, крісла-мішки, проектор, ноутбук, колонку.

Фасилітатори – Басараба А.В., Петрова О.Б.  пройшли навчання і з нетерпінням чекали початку роботи простору. Вони будуть організовувати та проводити структуровані групові заходи з психосоціальної підтримки дітей, молоді.