«Увага! Діти на дорозі!»

Новий 2023-2024 навчальний рік у нашій школі розпочався проведенням місячника з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму «Увага! Діти на дорозі!». І все це не випадково, адже сучасний світ, із його насиченістю автошляхів та вулиць, повний небезпек для пішоходів.

Із метою активізації роботи з попередження дитячого  дорожньо – транспортного травматизму  у  межах  місячника «Увага ! Діти на дорозі!»    впродовж  вересня у закладі освіти   відбулись ряд заходів:

• інформаційні хвилини «Ми  – учасники дорожнього руху»;
  • гра-вікторина “Знай правила дорожнього руху”;
  • уроки «Знаю, вмію, врятую» (з вивченням основ надання долікарської допомоги);
  • виховні справи «Правила дорожнього руху – твоя безпека»;
  • єдиний урок безпеки руху з представники поліції ;
  • оформлено виставку стіннівок «Ми за безпечний рух»;
  • проведено батьківський всеобуч «Безпека дорожнього руху. Світло відбиваючі елементи для дітей».

Упродовж  місячника «Увага! Діти на дорозі!» ліцеїсти отримали важливу інформацію, яка допоможе їм зберегти своє життя та не потрапити в біду.

Щасливої вам дороги , пішоходи!