ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ЧЛЕНІВ ШПС ВЧИТЕЛІВ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОГО ЦИКЛУ

В Новоселицькому ліцеї № 1 продовжується робота на канікулах. У середу проведено засідання круглого столу ШПС природничо-математичного циклу на тему «Інтелектуально-творчий розвиток здобувачів освіти в системі компетентнісно орієнтованого навчання». Вирішили розпочати засідання з психологічного практикуму, проведеного практичним психологом Наталією Збурлюк, на тему «Розвиток комунікативних навичок педагога, як складової безпечної атмосфери в закладі освіти». Під керівництвом Наталії Миколаївни педагоги виконали вправи в парах «Активне слухання» та «Ненасильницьке спілкування» та дійшли висновку,  вміння держати себе в руках і контролювати свої почуття – важливі умови оптимального спілкування.

Далі члени спільноти обмінялися досвідом формування у здобувачів освіти інформаційно-комунікаційної компетентності на уроках природничого циклу та формування математичних компетентностей шляхом впровадження задач практичного змісту. Оскільки проблема розвитку інтелектуально-творчої особистості у школі була і залишається актуальною. Виховати школярів із високим творчим потенціалом — завдання педагога. Державі потрібні не виконавці, а інтелектуально розвинені, творчо обдаровані особистості. А сутністю особистісно орієнтованого навчання є партнерство всіх учасників освітнього процесу, утвердження ідей гуманізму, створення безпечної атмосфери спілкування, стимулювання до творчості й самореалізації дітей і педагогів.

Сніжана Козак, керівник ШПС природничо-математичного циклу