Раз добром нагріте серце – вік не охолоне Тарас Шевченко

До Всесвітнього дня доброти у 5-А та 5-Б класах була проведена виховна справа «Людина починається з добра». Мета якої: ознайомити п’ятикласників з історією свята, виховувати в учнів почуття любові, милосердя, доброти до людей, які їх оточують, поваги до старших, виховувати бажання зростати добрими, справедливими, чуйними.

У цей день у багатьох країнах прийнято дарувати квіти й посмішки, говорити приємні слова, робити добрі вчинки. Адже з кожним таким вчинком світ стає чистішим, кращим і добрішим. Саме тому під час виховної справи п’ятикласники власноруч виготовили «Квітку добра», яку подарують свої рідним.

День доброти – це можливість для дітей знайти час на хороші вчинки. Творити добро не важко!

Класні керівники 5-А та 5-Б класів

Євгеній КАПТАР, Оксана ПЕТРОВА