Хто молодці? Ми – молодці!

Підведено підсумки акції віртуального музею зоології «Моя улюблена тварина»

На обласний етап Акції  було представлено понад 120 робіт учнів закладів загальної середньої, позашкільної освіти Чернівецького, Вижницького та Дністровського районів Чернівецької області.

За підсумками та оцінкою журі обласного етапу акції учні Новоселицького ліцею №1 посіли такі призові місця:

Гран-прі

– Ботнар Ангеліну, ученицю 9-В класу Новоселицького ліцею №1. Керівник – Ковдриш А.М.

– Охріменко Яну, 15 років, ученицю 10-Б клас Новоселицького ліцею №1. Керівник – Бабій Г.І.

– Ліліткіну Дарину, ученицю 11 класу Новоселицького ліцею №1. Керівник – Дідух-Бойчук Т.Г.

– Жереблюка Андрія, учня 7-А класу Новоселицького ліцею №1. Керівник – Лютик Л.П.

– Безушку Вікторію, учениця 8-А класу Новоселицького ліцею №1. Керівник – Андрицька Ю.Р.

І місце

– Горецьку Анну, ученицю 6-В класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради. Керівник – Дисар Я.В.

– Бідяк Владиславу, ученицю 6-Б класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради. Керівник – Гушила В.О.

– Петрову Вікторію, ученицю 10-А класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради. Керівник – Козак С.Д.

– Сірякова Олександра, учня 9-А класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради. Керівник – Житарюк У.В.

– Устінову Катерину, ученицю 6-А класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради. Керівник – Підлісна Н.О.

– Топорівську Алісу, ученицю 5-А класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради. Керівник – Лозовінська С.М.

ІІ місце

– Бурлаку Катерину, ученицю 9-Б класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради. Керівник – Блейбер С.О.

– Доніку Діану, ученицю 8-Б класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради. Керівник – Одажіу Р.Г.

ІІІ місце

– Литвиненко Уляну, ученицю 7-Б класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради. Керівник – Пивнюк Г.В.

– Ротар Яну, ученицю 5-Б класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради. Керівник – Петрова О.Б.

Відзначені за  активну участь

– Пелепець Анну, 6 років, ученицю Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради. Керівник – Кочервей К.В.

– Сухоребрікову Ольгу, ученицю 1-Б класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради. Керівник – Сірякова О.В.

– Мандзій Єлизавету, ученицю 3-А класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради. Керівник – Куті Е.І.

– Коровицьку Михайлину, 7 років, ученицю Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради. Керівник – Горбатюк Г.О.

– Вакарчук Паулу, ученицю 3-Б класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради. Керівник – Кодряну Л.П.

– Урсу Анастасію, ученицю 4-А класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради. Керівник – Волканеско С.І.

– Горобця Гліба, учня 4-Б класу Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради. Керівник – Гуцуляк В.В.

– Горду Лева, 7 років, учня Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради. Керівник – Чебан І.І.