ВІДБУЛИСЯ ЗАСІДАННЯ КОМАНД СУПРОВОДУ

Канікулярний період – чудовий час для аналізу роботи, підведення проміжних підсумків, планування роботи на найближчий період. Саме тому сьогодні в Новоселицькому ліцеї №1 відбулися засідання команд психолого-педагогічного супроводу здобувачів освіти із особливими освітніми потребами.

До роботи 8 команд долучилися їх постійні учасники – заступник директора з НВР, фахівець КУ “Новоселицький ІРЦ”, вчителі інклюзивних класів, асистенти вчителів, працівники соціально-психологічної служби, класні керівники, медична сестра, та, звісно ж, представники дітей – їх батьки.

В ході засідань було проаналізовано якість реалізації індивідуальних програм розвитку, рівні опанування освітніх програм здобувачами освіти, навчальний поступ та здобутки дітей із ООП. В ході обговорень визначено основні цілі та завдання на ІІ семестр поточного навчального року, вирішено продовжити виконання ІПР без внесення здійснення корекції. Крім того педагоги поділили один із одним порадами щодо більш ефективної організації освітнього процесу в інклюзивних класах.