Хто молодці? Ми – молодці!

Підведено підсумки зонального  онлайн конкурсу «Новорічна композиція».

У конкурсі взяли участь  15 закладів загальної середньої та позашкільної освіти Новоселицької ТГ. На розгляд  журі було представлено  98 робіт.

За підсумками та оцінкою журі учні Новоселицького ліцею №1 посіли такі призові місця:

I місце:

• Боднарюк Богдан, Петрова Вікторія учні Новоселицького ліцею №1, керівники Блейбер С.О., Козак С.Д.;
  • Соротюк Марія, учениця Новоселицького ліцею №1, керівники Волканеско С.І., Процюк І.І.,;
  • Гузун Емілія, Ліліткина Дарина, учениці Новоселицького ліцею №1, керівники: Петрова О.Б., Дідух-Бойчук Т.Г.;
  • Фалафівка Євген, Кіореско Богдана, учнів Новоселицького ліцею №1, керівники: Дисар Я.В., Гушила В.О..

ІІ місце:

• Рискулов Алекс, Чернобильський Давид, Павелко Максим, Мигалчан Матвій, учнів Новоселицького ліцею №1, керівники: Ковдриш А.М., Кодряну Л.П., Кочервей К.В..

Вітаємо наших ліцеїстів з  перемогою у конкурсі!