«Єднання заради Незалежності»

«Хай слово «Соборність» не буде тільки книжковою фразою,

але щоденним хлібом та правдивою ідеєю наших буднів!»

Двадцяте століття залишило нам у спадок вершинні події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українства за свободу, незалежність, цілісність та державність. До таких подій належить 22 січня 1919 року – день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом – Днем Соборності.

З метою поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України; пригадати ст. 20 Конституції України; ознайомити з цікавими фактами про Україну; виховувати в  учнів почуття патріотизму, національної гордості,  любові  до  рідного краю, розуміння  своєї причетності  до  всіх  подій, які  відбуваються  в Україні; виховувати гордість за людей, які прославляють і відстоюють неподільність, цілісність, єдність України у боротьбі проти країни-агресора під гаслом: «Соборна Україна – незламна нація» та хештегом #вихованняБуковини2024 #НПВБуковини2024 #СоборнаУкраїна_НезламнаНація у 10-А класі проведено єдиний урок «Єднання заради Незалежності». Вчитель історії, Горбатюк Василь Троянович, нагадав учням історію виникнення свята, пов’язав історичне минуле та тривожне сьогодення, а саме: боротьбу українського народу за соборність своїх земель. Учні переглянули відеоролик, присвячений історичному минулому України.

Нині Україна продовжує боротьбу за незалежність. Тому соборність залишається на порядку денному національних завдань. Цілісність держави буде цілковито відновлена тільки після того, як Україна звільнить усі території, захоплені ворогом.  Соборність – мета Перемоги.

Класний керівник                            Сніжана Козак