«Підвищення обізнаності та захисту в онлайн середовищі»

#ДеньБезпечногоІнтернету

#ШахрайГудбай

Навчання та підвищення обізнаності є ключем до забезпечення захисту в онлайн-середовищі для всіх користувачів. 6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету. З цієї нагоди в 6-В класі Новоселицького ліцею №1 був проведений освітній захід – заняття з платіжної безпеки на тему: “Правила платіжної безпеки. Види шахрайства” з метою навчити учнів правил платіжної безпеки, познайомити з видами та сценаріями шахрайства, щоб уберегти учнів від таких випадків. Під час спілкування учні опанували терміни:  фішинг, вішинг, скімінг. Яна Дисар, класний керівник, розповіла учням про важливість дотримання правил безпеки платежів і розрахунків в Інтернеті. Також учні дізналися про те, як уберегтися від таких видів шахрайства; яку інформацію про платіжну картку можна повідомляти, а яку ні; як правильно знімати готівку з банкомата; як захисти свої смартфони; як створити складний та надійний пароль. На завершення учні самостійно виконали завдання з робочого зошиту та проаналізували та обговорили результати практичної роботи. Надані матеріали на тему платіжної безпеки, розробленими експертами Національного банку України в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай, стали  чудовою можливістю поділитися важливою інформацією з учнями та допомогти їм стати відповідальними користувачами Інтернету.

@harazd.bank.gov.ua, @talan.nbu, @harazd_nbu

Яна Дисар, класний керівник 6-В класу