1 березня – Всесвітній день імунітету. День обраний невипадково, саме на початку весни проблеми, пов’язані з ослабленням функцій  імунної системи, виражені особливо яскраво. З цієї нагоди в 6-Б класі пройшла виховна справа «Всесвітній день імунітету». Подивившись відеоролик, учні дізнались,  з чого складається  імунна система людини, згадали  основи  особистої  гігієни та основні правила здорового  способу  життя.

Мета заходу –  підвести дітей до розуміння того, що кожна людина повинна дбати про своє здоров’я  з дитинства, закріплювати  знання про вітаміни і харчування,  дотримуватись режиму дня, загартовуватись, більше дізнаватись про корисні продукти. Шеститикласники  дійшли висновку, що імунітет  –  це не просто захисник нашого організму,  але і сильна зброя проти різних хвороб.

Класний керівник                           В.О Гушила