#вихованняБуковини2024 #НПВБуковини2024

Це наша клятва

Заповідь священна.

Хай чують друзі й вороги,

Що Україна вічна,

Незнищенна,

Від неї ясне світло навкруги.

Н. Поклад , «Гімн»

10 березня День Державного Гімну України. Це один з головних державних символів нашої держави. Сьогодні він об’єднує всіх українців у боротьбі за свою незалежність і свободу.

У Новоселицькому ліцеї №1 в 4-А класі відбулася година спілкування, присвячена цій даті. Учні переглянули презентацію, де дізналися цікаві факти. А саме, що 10 березня 1865 року в польському місті Перемишль вперше прозвучав твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського «Ще не вмерла Україна». Ним був завершений концерт, присвячений Т.Г. Шевченку. У перекладі з грецької мови гімн означає «святкова пісня».  Це свято затвердив Кабінет Міністрів України 07 грудня 2021 року. Сьогодні Державний Гімн звучить на офіційних заходах, церемоніях, спортивних змаганнях, конкурсах, під час ракетних обстрілів у бомбосховищах, на передовій. Саме так звучить єдність та незламність української нації. Жодному ворогу не під силу зламати наш дух, знищити наш народ, нашу країну. Діти розгадали кросворд, прислів’я та заспівали  гімн України.

Слава Україні ! Героям слава!

Класний керівник Світлана Волканеско