На початку вересня 2023 року учні 6-А класу в рамках загальношкільного проєкту «З Україною в серці» розпочали працювати над власним класним проєктом з екологічного виховання «Чарівні перетворення пластикової кришечки». Проєкт був розрахований на тривалий час, оскільки колектив 6-А класу вирішив створити мозаїку з кришечок від пластикових пляшок. Першим кроком було ознайомлення з метою та завданням проєкту класу, обговорення шляхів його реалізації. Наступний крок передбачав поділ класу на групи, де діти залюбки об’єдналися у  «Екодослідників» та «Екомайстрів». Перша група досліджувала який вплив має пластик при потраплянні в ґрунт, підібрали інформацію про вплив отруйних речовин на живі організми, опанували наукові терміни: хімічні елементи, розробили презентацію «Пластик – отрута чи ні?», розробили буклет «Сортуй сміття сьогодні для кращого життя завтра», який вдало розповсюдили серед учнів 6 класів Новоселицького ліцею №1. Найцікавішим етапом роботи займалася група «Екомайстрів», вони ніби цеглинку за цеглинкою  викладали візерунок, який в кінцевому результаті отримав вигляд рушника. Ця робота виявилася цікавою для дітей, вони працювали злагоджено та творчо.

Робота груп була презентована на позакласному заході «До природи не неси шкоди», де кожна з груп мала змогу оцінити одна одну та поділитись своїми враженнями від роботи над  проєктом.

Підлісна Наталія, класний керівник 6-А класу