Коло єднання

#ЯкТиБуковина

#ПіклуюсьПроМентальне

#ВихованняБуковини2024

Ментальне здоров’я – це непомітний, але водночас головний двигун людини, що дозволяє не лише повноцінно жити, а й ефективно функціонувати у суспільстві.

Дітям як нікому складно в умовах війни, адже обсяг викликів, переживань і тривоги в цей страшний час зростає в рази.

В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я    «Ти як?»  в 3-Б класі  пройшло  «Коло єднання»  Під час  якого  учням була надана інформація про ментальне здоров’я, як вони можуть піклуватися про нього, як розпізнавати свої емоції. Діти навчилися деяких вправ та провели практики, що допомагають впоратись зі страхом, тривогою, заспокоїтися, почуватися впевненіше, які  формують в учнівському  колективі мікроклімат позитиву і налаштовують на підтримку, небайдужість до стану іншої людини та подій.

Класний керівник 3-Б класу: Людмила Кодряну