#Шевченку210

9 березня українці відзначають річницю від дня народження українського поета Тараса Шевченка.  В рамках Шевченківського тижня проведено різноманітні заходи, метою яких було на прикладі життя й діяльності Кобзаря виховувати любов до рідної землі, свого народу, мови і культури; сприяти усвідомленню власної ролі й відповідальності в майбутньому за долю нашої держави; вшанувати пам’ять геніального українського поета. Цьогоріч, учні 3-А класу перевагу віддали пізнавально-розважальній грі «Хто Я?», де сам поет запропонував дізнатись більше про нього, виконуючи цікаві завдання. Учні пригадали та вивчили деякі вірші з допомогою емоджі, відновили його рядки за допомогою лего. Пророк запропонував створити дизайн власних футболок із його крилатими висловами, розповів деякі цікаві факти про себе, а учні намагались відгадати їхні деталі. Насамкінець Кобзар подякував учням за те, що плідно працювали та новому научались і нагородив грамотами. Шанувати Шевченка – це значить шанувати рідну мову, культурні надбання народу, творців, які як і він  готові були покласти своє життя на олтар служіння народові.

Класний керівник :Ельвіра Куті