Нове життя старим речам

Любов до природи слід виховувати з раннього дитинства. Це дуже важливо!

Адже природа – це наш рідний дім, який має бути чистим, доглянутим… Але тепер, мабуть, мова більше про виживання людини, ніж про чистоту. І саме взаємодія людини з природою є однією з найактуальніших проблем сучасності. Тому екологічне виховання є дуже необхідним, бо маємо формувати відповідальне і дбайливе ставлення до природи, тобто екологічну культуру.

Здавалося б, що можуть діти? А починати можна з маленького. І ось, порадившись, учні 6-Б класу вирішили власноруч пошити спортивні рюкзачки. А з чого ж їх пошити? І, звичайно, обрали джинсову тканину. Вона і сучасна, і міцна. З’явилась ідея використати вживані речі – джинси, спідниці, курточки. Бо утилізація одягу дуже шкодить природі. Разом з тим такі екорюкзачки – це сучасна альтернатива поліетиленовим пакетам, які виготовляються з пластику і дуже шкідливі для навколишнього середовища.

Робота була презентована на позакласному заході, де кожен міг поділитися враженнями від роботи над проєктом.

Класний керівник                         Валентина Гушила