Програма  “Ти як?” – це частина Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Коло підтримки”, спрямованої на покращення психічного благополуччя учнів українських шкіл.

Так, 5 березня у 7-А класі було організовано “Коло єднання”, яке мало на меті підвищення свідомості щодо ментального здоров’я, розвиток психологічної грамотності та навичок саморегуляції.  На цьому занятті учні вчилися визначати власні емоції та реагувати на них здоровими способами.

Вони також навчаються встановлювати позитивні відносини з оточуючими, вирішувати конфлікти мирним шляхом та підтримувати один одного в складних ситуаціях.

Програма сприяє створенню взаємин між дітьми і дорослими у класі, які формують відчуття спільноти в кожного з її членів.

Класний керівник 7-А класу                Лютик Людмила