ДО ТИЖНЯ ДИТЯЧОГО ТА ЮНАЦЬКОГО ЧИТАННЯ ДОЛУЧИЛИСЯ Й УЧНІ 3-КЛАСІВ

В рамках щорічного Всеукраїнського тиждень дитячого та юнацького читання, що проходить в Новоселицькому ліцеї №1 учні 3 класів долучилися до інформаційно-пізнавальної кампанії, ініційованого шкільним бібліотекарем Валентиною ЛУНИК, спільно із вчителями початкових класів.

Так, у 3-А класі (вчитель Ельвіра КУТІ) відбувся нестандартний урок літературного читання, в ході якого учні створили авторські книжки і подарували їх до шкільної бібліотеки. Тим часом у 3-Б класі (вчитель Людмила КОДРЯНУ) відбувся навчально-пізнавальний захід “Зустріч із казкою”.

Такі цікаві діяльнісні види роботи на сприяють розвитку інтересу до читання книг, бажання стати активними читачами шкільної бібліотеки, виховують бережливе ставлення до книги.