«Круті в укритті» #BraveKidsUkraine

Нажаль сьогодні через повномасштабну війну українські школярі  змушені перебувати досить часто в укриттях, а для того, щоб дитина почувала себе впевнено і безпечно у підвальному приміщенні впроваджено інформаційну кампанію #BraveKidsUkraine, яка є частиною програми «Безпечна школа».

Заспокоїтися і не хвилюватися, звісно можуть не всі. Тим паче, якщо перебуваєш в укритті під час повітряної тривоги. В укритті дітям може бути нудно, тривожно, іноді страшно. Але впоратися зі стресом та віднайти внутрішні сили дітям допоможуть відомі люди з України та з-за кордону, які долучилися до даного проєкту.  Це відомі музиканти, актори, блогери, волонтери, ведучі, письменники та інші лідери думок.

Тож відеоролики, які переглянули учні 1-Б класу підбадьорили дітей, навчили  різним вправам та технікам, цікавим завданням та іграм, у які можна грати навіть в укритті.

Класний керівник: Оксана Сірякова