На сьогодні одним із пріоритетів нашої держави є збереження життя та здоров’я її громадян, особливо дітей, та забезпечення їх доступу до освіти.

Щоденно, найсміливіші й найкрутіші українські діти поспішають до садочків і шкіл, щоб навчатися, розвиватися та спілкуватися. А коли день перериває повітряна тривога, малюки, діти та підлітки йдуть в укриття. І тепер вони круті й в укритті!

Щоб підтримати дітей в укриттях, допомогти опанувати тривогу, розважити і надихнути, Фонд Східна Європа спільно з Міністерство освіти і науки України запустили кампанію #BraveKidsUkraine («Круті в укритті»).

З цього приводу, учні 2 – А класу прослухали відеозвернення зі словами підтримки міністра освіти і науки України Оксена Лісового, співачки Джамали, волонтера Сергія Притули,  пограли в ігри, знімали стрес за улюбленим заняттям – ліпили сувеніри для підтримки наших захисників.

Ми віримо у силу наших дітей! Усі вони – brave kids! Але ж навіть супергероям іноді потрібна підтримка.

Класний керівник: Галина Горбатюк