«Круті в укритті»

На сьогодні одним із пріоритетів  є збереження життя та здоров’я  дітей. Адже під час повітряної тривоги дітям може бути тривожно, стресово і навіть страшно.

В рамках інформаційної кампанії #BraveKidsUkraine , учні 3-Б класу переглянули   відеозвернення  відомих людей   , які висловлювали слова підтримки, що допоможуть їм не нервувати в укриттях. Вони наголосили, що боятися — це нормально: і для дорослого, і для дитини. Навіть супергерої часом сумують й почуваються невпевнено. «Та крутий не той, хто не боїться, а той, хто боїться, але діє». Третьокласники  ознайомилися  з підходами  того, як зберігати спокій, як використовувати руханки, вправи на дихання, ігри ,щоб  відчувати себе максимально спокійно, наскільки це можливо.

Класний керівник 3-Б  класу: Людмила Кодряну