«Коло підтримки»

Захід з 9 Б класом на тему “Коло підтримки” був проведений класним керівником в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”. Під час заходу учні ділилися своїми думками та враженнями щодо ментального здоров’я, обговорювали способи підтримки один одного у складних ситуаціях. Використовувалися різноманітні методики та ігри для підвищення усвідомлення важливості підтримки та допомоги серед однокласників. Результатом заходу було покращення взаєморозуміння, формування позитивного середовища та підтримки в класі щодо питань ментального здоров’я.

Класний керівник                            Блейбер С.О.

КІБЕРБУЛІНГ – це новітня форма агресії, що передбачає жорстокі дії з метою дошкулити, нашкодити, принизити людину з використанням інформаційно-комунікаційних засобів: мобільних телефонів, електронної пошти, соціальних мереж.

В сучасному світі комп’ютер з Інтернетом став для дітей не лише інструментом для навчання та розваг, а й небезпекою.

Учні 5-А класу активно долучилися до обговорення з класним керівником актуальної проблеми і всі разом дослідили основні причини кібербулінгу. Після перегляду відеороликів «Обережно: кібербулінг» та «Булінг в Інтернеті», учні мали змогу висловити власну думку щодо такого твердження: «Кібербулінг: блокуй, повідомляй, телефонуй». Спільно розробили поради, як не стати жертвою кібербулінгу. Разом знайшли вихід, як зменшити рівень негативного впливу Інтернету на емоційне і психічне здоров’я.

Каптар Є.І.