«Оберіг для воїна»

У рамках загальношкільного проєкту Новоселицького ліцею №1 «З Україною в серці» учні 5-Б класу продовжують працювати над класним проєктом з трудового та економічного виховання «Оберіг для воїна».

Цей проєкт не тільки допоміг поглибити знання про історію та традиції оберегів в Україні, але й сприяв розвитку творчості та фантазії.

Досліджуючи історію цих чарівних предметів, діти дізналися, якими мають бути обереги та як вони створюються. Також учні довідалися, що в давні часи вважали найсильнішим оберегом той, який зробила дитина.

На даному етапі п’ятикласники виготовили ангелочків, які найближчим часом будуть доправлені нашим захисникам на передову.

Такі обереги – це те найменше, що ми можемо зробити для підтримки наших воїнів ЗСУ.

Слава Україні! Героям слава!

Класний керівник 5-Б класу        Оксана ПЕТРОВА