#Шевченку210

Тарас творить

“ Думи, мої думи…” –  це твір поета відомий усьому світу й нашому сьогоденню.

Створюючи витвори мистецтва, письменник жадав та плекав найсвітлішу долю рідній неньціУкраїні. Адже слова нашого генія слугують і досі каталізатором визволення та ствердження нації українського народу та її нащадків

Хочемо додати, що, коли Тарасу Шевченку випадала нагода бути наодинці з рідними місцинами, його думи з легкістю лягали на аркуші паперу

Квіти мої, діти!

Нащо вас кохав я, нащо доглядав?

Чи заплаче серце одно на всім світі, Детальніше “#Шевченку210”

Володимир Івасюк – видатний український композитор і поет, один 13 основоположників української естрадної музики.
Народився 4 березня 1949 року. Автор 107 пісень, 53 інструментальних творів, музики до кількох вистав.
Герой України, лауреат Національної премії імені
Тараса Шевченка (1994, посмертно).
Учні Новоселицького ліцею Nº1 вшанували памʼять славнозвісному Володимиру Івасюку. У класах були проведені виховні справи присвячені 75-річчю з дня народження композитора. Також учнями були створені малюнки для виставки «У світі пісень Володимира Івасюка»💙💛

Спільними зусиллями переможемо!

#НПВБуковини2024

Чергова допомога поспішила до Кучерявенка Олексія – військовослужбовця 710 бригади. Придбано тактичний рюкзак, зарядний пристрій для телефону, засоби гігієни. Також ми передали шкарпетки, зібрані під час акції «Теплі шкарпетки воїнам» та устілки для взуття. Не обійшлося й без солодощів та оберегів, які учні виготовили з любов’ю та подякою.

Робимо все можливе, щоб підтримати наших захисників. Разом ми нескорені! Вперед до перемоги!