Кібербулінг: блокуй, повідомляй, телефонуй!

У сучасному світі є безліч спокус, особливо в інтернет просторі. Це світ в якому ми забуваємо про час, бо він біжить з неабиякою швидкістю. Аби убезпечити дітей від негативного впливу інтернет сторінок, у 5-Б класі була проведена виховна справа на тему «Кібербулінг: блокуй, повідомляй, телефонуй!».

Під час заходу соціальний педагог Новоселицького ліцею №1 Крістіна Кочервей розповіла п’ятикласникам про інформаційну безпеку, загрози інформаційної безпеки та правила безпечної роботи в Інтернеті.

Класний керівник 5-Б                 Оксана ПЕТРОВА

У сучасному світі є безліч спокус, особливо в інтернет-просторі. Це світ в якому ми забуваємо про час, бо він біжить з неабиякою швидкістю.

Аби убезпечити дітей від негативного впливу інтернет-сторінок у 6-А класі Новоселицького ліцею №1 була проведена виховна справа «Кібербулінг: блокуй, повідомляй, телефонуй!»

Тому, з профілактичною бесідою до шестикласників завітала соціальний педагог ліцею Кочервей Крістіна, яка розповіла дітям про види кібербулінгу та відповідальністю, яка наступає за психологічне  насильство. Під час виховної справи діти переглянули мультфільм про безпеку дітей онлайн, ознайомилися із основними принципами кібергігієни та спробували себе в ролі консультантів у грі з кібербезпеки.

Класний керівник наголосила, що можливість самостверджуватися за рахунок когось – це, в першу чергу, прихована неспроможність і слабкість людини, особливо коли вона ховаються за лаштунками соцмереж, а вже потім сумнівний авторитет серед однолітків.

Ми закликаємо не бути байдужими до цієї проблеми, адже навіть поодинокий випадок кібербулінгу залишає глибокий емоційний слід на все життя.

Наталія Підлісна, класний керівник 6-А класу.

В рамках тижня превентивного виховання та формування ЗСЖ, що проходить  в Новоселицькому ліцеї №1, учні 6-В класу провели спільно з соціальним педагогом Крістіною Кочервей виховну справу за тематикою «Кібербулінг: блокуй, повідомляй, телефонуй!». Кібербулінг стає все поширенішим явищем в інтернеті. Спілкування з учнями у форматі круглого столу було спрямоване на попередження та боротьбу з онлайн знущанням та цифровою агресією. Були опрацьовані наступні модулі: 1.Блокуй – навчились розпізнавати потенційно агресивні ситуації та вживати заходи для захисту від них використовуючи функції блокування в соціальних мережах та інших платформах. 2.Повідомляй – було пояснено важливість повідомлення адміністраторам платформ, шкільній адміністрації, батькам чи поліції про випадки кібербулінгу. 3.Телефонуй – обґрунтували взаємодію з дорослими (вчителями, батьками), особливо в разі серйозних випадків кібербулінгу.

Учні отримали конкретні поради, розробили стратегічну поведінку для того, щоб можливо було взаємодіяти з цифровим простором безпечно та ефективно.

Яна Дисар, класний керівник 6-В класу

Піжамний день

Всесвітній день сну відзначають в березні щороку з метою нагадати людству про важливість здорового сну. Адже повноцінний відпочинок  впливає на здоров’я у будь-якому віці.

До Всесвітнього дня сну в 2-Б класі проведено «Піжамний день». Другокласники  прийшли у школу в кумедних піжамках. Всі без винятку діти були сповнені захвату від такого нестандартного заходу, із задоволенням вчилися в незвичному для школи одязі. А ще були цікаві конкурси та розваги. Лунав сміх, був чудовий настрій. Задоволені обличчя дітей – найцінніше!   Для школярів така подія – це величезне задоволення, можливість поспілкуватись один із одним.
Класний керівник 2-Б класу: Чебан І.І.