Зупинимо туберкульоз разом!

24 березня відзначається Всесвітній та Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз. Напередодні цієї події для учнів 8-х класів була організована зустріч з представниками Новоселицького медичного фахового коледжу та керівником центру контролю та профілактики хвороби  Хмель В.М. Метою заходу було  ознайомити учнів з поняттям небезпечного інфекційного захворювання – туберкульоз,  сформувати уявлення щодо профілактичних, протитуберкульозних заходів.  Діти змогли дізнатися про історію відкриття небезпечного захворювання туберкульоз, умови інфікування, ознаки захворювання,  діагностика захворювання та специфічні заходи профілактики. Для учнів був організований майстер-клас з діагностування туберкульозу за допомогою проби Манту. Бажаючі мали змогу самим зробити пробу Манту на спеціальних тренажерах під керівництвом медичних сестер. На останок дітям роздали буклети «Туберкульоз: що варто знати» та інформаційні листівки, щодо вступу до закладу освіти.

Туберкульоз є небезпечним, з цим не можна не погодитись, але ситуація не безнадійна. Здоровий спосіб життя, своєчасне проходження профілактичних медичних оглядів, а при необхідності своєчасне і повноцінне лікування – кращий гарант нашого здоров’я. Зустріч видалась цікавою та змістовною, восьмикласники отримали багато корисної інформації та позитивних емоцій.

Класні керівники 8-х класів: Андрицька Ю.Р., Одажіу Р.Г.