ДОБІГАЄ ДО ЗАВЕРШЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОГО ТА ЮНАЦЬКОГО ЧИТАННЯ

Добігає до завершення Всеукраїнський тиждень дитячого та юнацького читання, що проходив в Новоселицькому ліцеї №1.

Завершили естафету інформаційно-пізнавальної кампанії, ініційованого шкільним бібліотекарем Валентиною ЛУНИК, спільно із вчителями початкових класів учні 4-х класів (вчителі Світлана ВОЛКАНЕСКО та Валерія ГУЦУЛЯК).

Здобувачі освіти вирішили не лише долучитися до читання, а й спробувати виготовити міні-книжки та спробувати себе в ролі авторів. Так, діти за допомогою своїх педагогів виготовили листівки для воїнів ЗСУ, які нині боронять нашу Батьківщину.

Така форма роботи дозволила не лише стимулювати інтерес до читання, а й розвивати в учнів патріотизм, а виготовлені листівки буде передано адресатам найближчим часом.