«В житті є тисяча професій, одна із них твоя»

У рамках тижня трудового та економічного виховання, що проходить в Новоселицькому ліцеї №1 у 5-Б класі відбулась виховна справа на тему: «В житті є тисяча професій, одна із них твоя». Мета якої:  формувати в учнів уявлення про зміст і значення праці людей різних професій,  про професію батьків, значення їх праці для інших людей; розкрити зв’язки між працею людей і ставленням до них; розвивати логічне мислення, вміння аналізувати, спостережливість, кмітливість; виховувати у дітей бажання вчитись; повагу до людей праці, працелюбність.

Під час проведення виховної справи п’ятикласники демонстрували презентації та малюнки про свою майбутню професію, розказували про її переваги. Завершенням виховної справи було виготовлення стіннівки «Моя майбутня професія».

Класний керівник 5-Б класу               Оксана ПЕТРОВА