Весняні канікули. Відпочивай безпечно!

Незабаром розпочнуться весняні канікули. У дітей з’явиться більше вільного часу, який вони проводитимуть за своїми вподобаннями. Життєве  необхідно озброїти учнів знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

Саме тому з метою надання ліцеїстам елементарних знань з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, особливо тих, вірогідність виникнення яких достатньо висока, та в які можуть потрапити саме діти, є потреба у проведенні профілактичних заходів. Одним із таких заходів у 6-А класі Новоселицького ліцею №1, який пройшов у кабінеті безпеки,  було проведення позапланових інструктажів з учасниками освітнього процесу з питань безпеки життєдіяльності.  Під час проведених заходів учні повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, використання світлоповертальних елементів у вечірній час, згадали правила поведінки з незнайомими людьми; вчилися будувати алгоритми безпечної поведінки. Шестикласникам нагадали про евакуацію у випадку пожежі, правила використання пожежних засобів, а також навчилися розпізнавати можливі джерела пожежі та їх уникнення. Повторили правила дій учасників освітнього процесу за сигналами оповіщення цивільного захисту «Увага всім» та «Повітряна тривога».

Діти повинні знати про світ небезпек, який їх оточує, мінімізувати можливий ризик.

Бережіть себе та дітей! І нехай ці канікули принесуть лише радість! Миру, щастя та здоров’я вам та вашим родинам!

Класний керівник 6 – А класу, Наталія Підлісна