Весняне сонечко і теплі дні кличуть учнів на прогулянки. З наближення канікул кожен учень планує провести цей час по-різному: розваги, зустрічі з друзями, допомога батькам.

З метою попередження нещасних випадків  у 3-Б класі проведено інструктаж з техніки безпеки , який  нагадав дітям про правила безпечної поведінки.

Учні   переглянули   відеоурок « Сам  удома», повторили правила дорожнього руху; користування газовими, електричними приладами; поведiнку  біля водойми;  протипожежної безпеки,про правила власної безпеки, особливо під час  сигналу «Повітряна тривога» .

Третьокласники    отримали  та ознайомилися з  пам’яткою  «Безпека під час весняних канікул» , де  вдома разом з батьками , зможуть повторити і закріпили  правила безпечної поведінки протягом канікул.

Класний керівник 3-Б класу: Людмила Кодряну