“Твоя безпека у твоїх руках”

Із початком весняних канікул у школярів з’являється більше вільного часу. Тому з метою попередження нещасних випадків, травматизму та недопущення створення різних неприємних ситуацій з учнями 1-А класу було проведено виховну справу “Твоя безпека у твоїх руках”.

Під час якої першачки відвідали клас безпеки, де побачили різні локації та мали змогу ознайомитися із основними принципами безпечного щодення під час користування електроприладами, газовими приладами, вибухонебезпечними предметами. А також було згадано основні правила спілкування з незнайомцями (у тому числі з військовими); правила дій, якщо виявили потенційно вибухонебезпечний предмет; правила безпечної поведінки під час повітряних тривог.

Також серед школярів було поширено пам’ятку «Безпечні весняні канікули» з основними правилами безпечної поведінки вдома під час канікул.

Класний керівник                                     Крістіна КОЧЕРВЕЙ